Исторические факты Николаевского костела

Проект студента Петербургского Института гражданских инженеров Станислава Воловского.

 

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

 

Проект В.В Городецкого.

 

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

 

Проект «Votive Church» в Вене.

 

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

 

1938 год постановление свидетельствующее о закрытии храма.

 

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

 

Фото 1942-1943 годов.

 

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

 

Кадры из киноленты «Зигмунд Колосовский» 1945 года.

 

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

 

Краткая история Николаевского костела с рисунком киевского художника Константина Нагорного

0 0 голос
Рейтинг статьи

Добавить комментарий

7 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
trackback

[…] костёла был заложен в 1899 году, автором эскизного проекта стал студент Петербургского Института гражданских […]

Саня
Саня
10 месяцев назад

Як тільки костел передадуть релігійним-концерти в органному залі припиняться, так що цього не можна робити. Молитись хм і так там дають

Aлла
Aлла
10 месяцев назад

Вже в 1992 році державна влада обіцяла повернути повністю святиню протягом двох років, однак незважаючи на сотні листів, скерованих до різних керівників та інстанцій, історична несправедливість досі не виправлена.

Aлла
Aлла
10 месяцев назад

У будівлі КОСТЕЛУ святого Миколая тривають руйнівні процеси: зовні на стінах помітні тріщини; руйнуються і відвалюються елементи декору; фасад покритий білими плямами від шпаклівки; стіни підвальних приміщень поїдені цвіллю і грибком; оголені електропроводи створюють загрозу виникнення короткого замикання; стіни і колони головного залу покриті цвіллю і тріщинами. До того ж приймалися некомпетентні рішення. Вежі, на яких розташовувалися дзвони, просто забили. Туди піднімається тепле повітря, підходить під шпилі. І в результаті криті цинком шпилі прогнивають. Один з шпилів став хилитися, і його відразу демонтували. В жахливому стані знаходяться дві вежі, каркас яких прогниває. Що також причини руйнування костелу: масивна забудова в… Подробнее »

Aлла
Aлла
10 месяцев назад

Будівля костелу потребує капітального ремонту, який пропонує зробити римо-католицька церква після передачі костелу у постійне користування парафії святого Миколая у Києві. Церква неодмінно знайде достатнє фінансування, щоб повністю відремонтувати храм і вирішити всі його проблеми. Головна з них — відновлення фундаменту, бо уже зараз костел має невеликий кут нахилу. Це трапилося після того, як під собором було прокладено метро, а поблизу і навколо нього з’явилися висотні будинки, через що й піднявся рівень ґрунтових вод. Гроші на ремонт фундаменту потрібні дуже великі й у Національного Будинку органної та камерної музики їх нема та у держави теж. Натомість вони є у католицької… Подробнее »

Aлла
Aлла
10 месяцев назад

Світова практика говорить про те, що в католицьких костелах можливо проводити концерти духовної музики. Але, спочатку орган в костелі св. Миколая потрібно встановити на хорах в призначеному для цього місці. Орган — це перш за все специфічна акустика. Навіть якщо просто пересунути орган на 20 см вправо або вліво, вперед або назад, виникнуть серйозні проблеми. Теперішній орган неможливо перенести і встановити на хорах, також він не повинен знаходитися там, де повинен бути встановлений вівтар. У держави є тільки єдиний вихід з ситуації, що склалася — побудувати новий Будинок органної та камерної музики в Києві, який став би ідеальною оправою для… Подробнее »

Анонимно
Анонимно
10 месяцев назад

1) поверніть костел-собор тому власникові, у кого будівлю відібрали більшовики :)) наскільки є зрозумілим — будували його ВИКЛЮЧНО коштом київської громади :)) якщо не зрозуміло, ЯК це уможливити — варто вивчити аналогічний досвід РІЗНИХ країн; 2) якщо почати ХОЧ ЩОСЬ робити в напрямку 1 — обов’язково з’являться зацікавлені іноземні організації, котрі мають досвід професійної реставрації — тоді виникне розуміння ЯК здійснюється фінансування подібних проектів в нормальних країнах; 3) категорично НЕ ВАРТО передавати собор у власність чи довготермінове користування БУДЬ-ЯКІЙ релігійній організації у сучасному не реставрованому стані — організація все відремонтує-реставрує, але переробить приміщення під власні потреби — і це буде… Подробнее »

Последний раз редактировалось 10 месяцев назад ем
7
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x